1 stycznia 2016

Dizajnerski zegar z PRL-U

Macie  dosyć świąteczno - noworocznych wpisów? Bo ja przyznam się bez bicia że już trochę tak. Dlatego dziś będzie o starym, radzieckim zegarze.Teraz jednak sobie  myślę że w sumie to zegar także kojarzy się z upływającym czasem i nowym rokiem.W każdym razie wpis noworoczny czy  nie, muszę Wam się nim pochwalić.

Zegar firmy Majak produkcji radzieckiej, prawdopodobnie z lat 70- tych. Gdy go zobaczyłam na OLX nie umiałam myśleć o niczym innym, i jak się domyślacie zaraz go kupiłam. To był  podręcznikowy przykład miłości od pierwszego wejrzenia :) Jest wprost fantastyczny i na wysoki połysk. Muszę tylko wymienić mu sznurek na czarno biały (coś jak w starym żelazku) lub ognisto czerwony.Wszystko zależy od tego jaki sznurek dostanę, bo z tą pierwszą wersją może być ciężko.

A tu trochę kadrów mojego osobistego PRL-U.


Szyld o bezpiecznikach wygrany już jakiś czas temu u negatyfffki z bloga'' D.I.Y po Polsku czyli coś z niczego'' Jest to tablica z  opuszczonego, starego tartaku, oryginalna i cudowna. Idealnie wpasowała się w klimat mojego salonu.

I to by było tyle na dzisiaj. Pierwszy wpis w tym roku zaliczony i odhaczony .
Pozdrawiam Was cieplutko i  noworocznie.
Adriana.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...