26 listopada 2015

Świeczniki adwentowe DIY

Właśnie nadszedł najpiękniejszy czas w roku, czas oczekiwania na święta. Jako że zbliżają się one wielgachnymi krokami,chciałam Wam dziś zaprezentować dwa pomysły na świecznik adwentowy. Pierwszy świecznik to moja stara,drewniana skrzyneczka, w której trzymałam dotychczas piloty do tv. Cztery świeczki,naklejki z numerkami, troszkę mchu i świecznik adwentowy gotowy.
Z maleńkimi saneczkami świecznik prezentuje się bardziej zimowo.
Tu moja ulubiona skrzyneczka, w której tworzyć można niepowtarzalne, dekoracyjne kompozycje.
Nie wyobrażam sobie Świąt Bożego Narodzenia bez koloru czerwonego.
Drugi świecznik natomiast to zeszłoroczne świeczki z IKEA plus brzozowe podkładki, które dostałam od Małgosi z bloga Odnawialnia. Małgosia własnoręcznie wycięła dla mnie cudowne krążki z brzozy i dała hasło "ozdabiamy według własnego pomysłu". Musiałam więc podjąć wyzwanie.TUTAJ możecie przekonać się naocznie jak zdolną i kreatywną osóbką jest Małgosia. Jakie cuda tworzy ze zwyczajnych, zapomnianych i nierzadko bardzo zniszczonych mebli. Ale wracając do krążków,tak wyglądały gdy je dostałam. Aż szkoda mi było cokolwiek z nimi robić. Tak mi się podobały w wersji surowej.
Potem było malowanie.
Oklejanie taśmą malarską.
I drugi świecznik adwentowy gotowy.
A jak u Was wyglądają przygotowania do świąt? Świeczniki i kalendarze adwentowe już zrobione? Ciekawa jestem jaki kolor dominuje u Was w święta. Czy stawiacie na klasykę i kolor czerwony, czy może na niekonwencjonalną czerń lub nowoczesne pastele. Piszcie, bardzo jestem ciekawa. Pozdrawiam - Adriana.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...