21 września 2015

Giveaway , czyli po naszemu rozdawajka

Rok w blogowym świecie minął...nawet nie wiem kiedy.W momencie gdy zakładałam bloga i publikowałam pierwszy wpis a było to dokładnie 12 września 2014 roku , byłam pełna obaw jak mnie do tego świata przyjmiecie. Zastanawiałam się czy kogoś zainteresuje to co robię i czy będzie się podobało.Moje obawy były jak zwykle na wyrost, bowiem wszystkie jesteście cudowne, nietuzinkowe, bardzo kreatywne i napędzacie mnie do działania jak nikt inny dotąd.Dlatego dziś chciałabym Wam za to wszystko podziękować organizując małą rozdawajkę .Do wygrania są dwie nagrody.
  • Pierwsza nagroda to tablica do zapisywania różnistych przypominajek.Przerobiona przeze mnie ze starego obrazu.Można zawiesić w przedpokoju lub w kuchni.  
  • Druga nagroda to sztućce drewniane z Ikea, lekko podrasowane .Made in JA  :)
Zasady konkursu są proste.
  1. Wyraź chęć udziału w konkursie, w komentarzu pod tym postem.Osoby anonimowe bardzo proszę o wpisanie w komentarzu także swojego maila.
  2. Udostępnij poniższy baner konkursowy  na swoim blogu z linkiem do tego posta.(Osoby nie posiadające bloga pomijają ten punkt)
  3. Zostań publicznym obserwatorem Third floor no.7 ( jeśli jeszcze nim nie jesteś)
Baner konkursowy do zamieszczenia .
A tu jeszcze raz sztućce.
I tablica.
Konkurs trwa do 17 października 20015 roku.Wyniki zostaną ogłoszone na drugi dzień. Dziękuję raz jeszcze że jesteście i już rok czytacie moje wypociny:) Pozdrawiam i zapraszam do udziału w konkursie.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...