14 czerwca 2015

Skrzynki po owocach DIY

Wiem że temat przeróbki skrzynek po owocach był już wielokrotnie przez nie jedną z Was przedstawiany i omawiany.No ale cóż miałam zrobić gdy razu pewnego mój M wrócił z wieczornego spaceru z psem ze stosem takich oto ślicznych, małych skrzyneczek.
Gdy je zobaczył obok kiosku z warzywami, takie samotne, moknące na deszczu, od razu pomyślał o mnie .I miał jak zwykle rację:), a ja oczywiście zaopiekowałam się nimi.Jedna ze skrzynek była większa,taka standardowa i z niej wycięłam z pomocą M listewki do przedłużenia mniejszych skrzynek, które przymocowałam zszywaczem tapicerskim. Tak wyglądały już po przedłużeniu listewkami.
A tak po pomalowaniu, jedna biała a druga szara.
Na razie ślicznie wyglądają na balkonie, jako pojemniki na kwiaty, ale myślę że zimę przezimują w kuchni.Zastosowanie na pewno im jakieś znajdę:)
Na balkonie jeszcze sporo muszę zrobić , przede wszystkim posadzić więcej kwiatów, W tym roku mam spore opóźnienie w tej kwestii z powodu robót ociepleniowych jakie się tu jeszcze do niedawna odbywały.Balkon był w rozsypce , no ale teraz gdy wszystko skończone mogę zacząć działać.Pozdrawiam Was kochane i dziękuję za wizytę w moich skromnych progach.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...