10 maja 2015

Wpadam dać Wam cynk.

Dzisiejszy post będzie krótki i o charakterze informacyjnym.Jakiś czas temu wiele z Was pisało o uchwytach które są dostępne w sieci sklepów Kik w bardzo atrakcyjnej (by nie użyć słowa śmiesznej) cenie. Byłam za tą wiadomość ogromnie wdzięczna , bo nie odwiedzam tego sklepu i o nich nie wiedziałam.Uchwyty są piękne, porcelanowe i bardzo mi się przydały. Tym bardziej dziś chciałabym się odwdzięczyć podobna wiadomością.Także wpadam oznajmić Wam iż w Home&You dostępne są papierowe czarno-białe słomki Betler za jedyne 9.50zł:)
Do czego służą owe słomki każda szanująca się blogerka doskonale wie, że o różnego rodzaju DIY z wykorzystaniem tych papierowych rurek już nie wspomnę. Zakupiłam dwa opakowania . W każdym jest po 24 sztuki, które bez wątpienia wykorzystam :)
Nie jest to post sponsorowany:) po prostu uznałam że powinnyście to wiedzieć, bo cena naprawdę atrakcyjna i nie trzeba płacić za przesyłkę jak w tych wszystkich skandynawskich sklepach internetowych w których zaopatrujecie się w te rureczki:)
Mam nadzieję że wiadomość okaże się przydatna, pozdrawiam-Adriana.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...