1 lutego 2015

Drugi pomysł na skrzyneczki, czyli dodatki do sypialni.

Kochani dzisiaj będzie o obiecanych już wcześniej dodatkach do sypialni.Jak już ostatnio wspomniałam przymierzam się do jej metamorfozy, ba nawet poczyniłam w tym kierunku pierwsze kroki, a mianowicie sprzedałam brązowe półki wiszące nad łóżkiem.Szafki nocne wystawione na olx czekają na potencjalnego nabywcę, a łóżko jako że jego forma mi odpowiada, będzie potraktowana przeze mnie na biało farbą alkidową , która jest praktycznie nie do zdarcia.Zakupiłam też nową szafkę nocną oczywiście też na olx , ale szczegóły zdradzę w kolejnym poście.A tym czasem chciałabym zaprezentować Wam półeczki ze skrzynek po winie.Okazało się że miałam ich trzy sztuki.Kiedyś już z jednej zrobiłam skrzynkę na kwiaty.Pisałam o tym TU. Teraz przyszła kolej na dwie pozostałe. Długo nie wiedziałam co z nich zrobić aż podpatrzyłam na innych blogach że mogą z nich być całkiem niezłe półeczki.Jeszcze nie wiem czy zawisną na ścianie, czy będą stały na szafce, w każdym razie wyszły całkiem , całkiem.
A tak wyglądał proces ich powstawania
Na początek musiałam pozbyć się rowków w środku skrzynek, w tym celu użyłam znanej i lubianej masy szpachlowej do drewna.
Później szlifowanie , malowanie i wyszły takie oto małe cudeńka.Oczywiście moje ulubione kulki też się załapały na sesję.
Póki co jedna skrzyneczko-półka zajęła honorowe miejsce w kuchni przy chlebaku, a druga w salonie.
A w następnym poście będzie o nowej szafce nocnej, pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...